Pristatymo būdai

MOLIOMOTIEJUS internetinėje parduotuvėje prekes gali pirkti tik klientai iš Lietuvos Respublikos. Jei užsakote iš kitos šalies, ir norite, kad prekės būtų pristatytos į Lietuvą, vykdykite atsiskaitymo adreso puslapyje pateikiamas instrukcijas. Jei norite, kad jūsų produktai būtų išsiųsti į kitą šalį, jums bus taikomos specialios sąlygos. Taip pat specialios sąlygos galimos siunčiant prekes į Kuršių Nerijos teritoriją.

Pristatymo būdus galima pasirinkti Apmokėjimo puslapyje.

Pristatyti prekes galima „Omniva“, „LP Express“ it „Itella Smartpost“ siuntų terminalais. Pristatymas siuntų terminalais trunka 1-3 d.d. Bet dėl nenumatytų priežasčių, tokių kaip eismo ar orų sąlygos, pristatymas gali užtrukti ilgiau. Pristatymo siuntų terminalais mokestis yra:

  • 5 Eur, perkant prekių už sumą mažesnę nei 50 Eur;

  • Nemokamai, perkant prekių už sumą lygią 50 Eur arba didesnę.

Taip pat, prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje tuoj pat po užsakymo darbo dienomis Vilniuje nemokamai, prieš tai telefonu ar elektroniniu paštu susitarus dėl atsiėmimo laiko.

Kai kurias prekes galima atsiimti tik parduotuvėje Vilniuje, jeigu prekių krepšelyje yra bent viena tokia prekė, tai visas krepšelyje esančias prekes bus galima atsiimti tik parduotuvėje Vilniuje.

Prekių įpakavimas yra skirtas tik prekės siuntimui, jeigu nėra nurodyta kitaip prekės aprašyme.