Pirkimo sąlygos ir taisyklės

Toliau išdėstytos taisyklės ir  sąlygos, kuriomis moliomotiejus.lt, atstovaujama vadovo Ramūno Petkevičiaus, Individualios veiklos pažymos nr. 998946, apdoros ir priims jūsų šioje elektroninėje parduotuvėje atliktus užsakymus. Toliau pateiktos taisyklės ir sąlygos yra privalomojo pobūdžio, todėl atidžiai jas perskaitykite; ypač nuostatas, susijusias su kainomis, pristatymo terminais, atsakomybe ir atsisakymo teise bei pasekmėmis. 

Šias taisykles ir sąlygas papildo taikytinos oficialios taisyklės, reglamentuojančios prekių tiekimo vartotojams sutartis.

Jei turite klausimų ar užklausų, nedvejodami susisiekite su MOLIOMOTIEJUS.

Norėdami tęsti užsakymą, slinkite žemyn bei perskaitykite šiuos terminus ir sąlygas bei patvirtindami savo sutikimą su šiais terminais ir sąlygomis, paspauskite mygtuką “sutinku”.

Pardavimo ir pristatymo sutartis sudaroma tarp jūsų ir MOLIOMOTIEJUS.

Pateikti užsakymą ir sudaryti sutartį galite su sąlyga, kad esate bent 18 metų amžiaus.

Mes apdorojame jūsų užsakymą nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Prekės pristatomos jūsų nurodytu adresu Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Mes apdorosime jūsų užsakymą su sąlyga, kad pateikdami užsakymą, jūs sutinkate su:

  • Šiomis taisyklėmis ir sąlygomis.
  • Šioje el. parduotuvėje nurodytomis ir jūsų užsakyme pateiktomis kainomis ir sąnaudomis.
  • Jūsų duomenų, vardo ir pavardės, adreso, telefono, el. pašto, registravimu užsakymo įvykdymo tikslais.
  • Jūsų mokėjimo kortelės duomenų perdavimu užsakymo įvykdymo tikslais.
  • Sutarties sudarymu pagal LR įstatymus.

Spalvos pavaizduotos produkto paveikslėlyje gali šiek tiek skirtis nuo realybės.

Kaip sužinoti, ar mano užsakymas priimtas?

Gavę jūsų užsakymo apmokėjimą, el. paštu atsiųsime užsakymo patvirtinimą. Jums gavus užsakymo patvirtinimą, sudaroma teisiškai privaloma sutartis. Mes imsime vykdyti jūsų užsakymą kaip įmanoma greičiau. Paprastai užsakytos prekės, kurias turime sandėlyje, pristatomos per septynias 1-3 darbo dienas po apmokėjimo.

Mūsų užsakymo patvirtinimas bus sąlyginis iki bus gautas apmokėjimas. Tačiau jei po apmokėjimo per pagrįstą laikotarpį nesulaukėte užsakymo patvirtinimo, susisiekite su mumis tiesiogiai. Siekiame vykdyti jūsų užsakymą greitai ir nedelsdami, tačiau nesame atsakingi už elektroninio ryšio problemas ar gedimus.

Kiek kainuoja prekės?

Įsigijimo kaina yra užsakymo pateikimo metu pagal šioje el. parduotuvėje taikomą kainą. Užsakytos prekės kaina ir, jei yra, papildomi mokesčiai bei visa suma visada bus nurodyta jūsų užsakymo formoje ir užsakymo patvirtinime.

Kur mes pristatome?

MOLIOMOTIEJUS internetinėje parduotuvėje prekes gali pirkti tik klientai iš Lietuvos Respublikos. Jei užsakote iš kitos šalies, ir norite, kad prekės būtų pristatytos į Lietuvą, vykdykite atsiskaitymo adreso puslapyje pateikiamas instrukcijas. Jei norite, kad jūsų produktai būtų išsiųsti į kitą šalį, jums bus taikomos specialios sąlygos. Taip pat specialios sąlygos galimos siunčiant prekes į Kuršių Nerijos teritoriją.

Pristatymo būdus galima pasirinkti Apmokėjimo puslapyje.

Pristatyti prekes galima „Omniva“, „LP Express“ it „Itella Smartpost“ siuntų terminalais. Pristatymas siuntų terminalais trunka 1-3 d.d. Bet dėl nenumatytų priežasčių, tokių kaip eismo ar orų sąlygos, pristatymas gali užtrukti ilgiau. Pristatymo siuntų terminalais mokestis yra:

  • 5 Eur, perkant prekių už sumą mažesnę nei 50 Eur;

  • Nemokamai, perkant prekių už sumą lygią 50 Eur arba didesnę.

Taip pat, prekes galima atsiimti mūsų parduotuvėje tuoj pat po užsakymo darbo dienomis Vilniuje nemokamai, prieš tai telefonu ar elektroniniu paštu susitarus dėl atsiėmimo laiko.

Kai kurias prekes galima atsiimti tik parduotuvėje Vilniuje, jeigu prekių krepšelyje yra bent viena tokia prekė, tai visas krepšelyje esančias prekes bus galima atsiimti tik parduotuvėje Vilniuje.

Prekių įpakavimas yra skirtas tik prekės siuntimui, jeigu nėra nurodyta kitaip prekės aprašyme.

Kaip apmokėti?

Visiems užsakymams taikomas išankstinis apmokėjimas arba mokėjimas grynaisiais atsiimant prekes mūsų fizinėje parduotuvėje. Mokėti galima mokėjimo kortele arba momentiniu pavedimu, taip pat kitais būdais, nurodytais APMOKĖJIMO puslapyje.

Mokėjimo būdus galite pasirinkti APMOKĖJIMO puslapyje. Apmokėjimo būdams nėra taikomi papildomi mokesčiai.

Jūsų teisės

Jei mūsų pristatyta (-os) prekė (-s) yra sugedusi (-os) arba klaidinančiai apibūdinta (-os), jums, kaip vartotojui, pagal taikytinas privalomas taisykles garantuojamos teisės dėl prekių vartotojams pardavimo. Prekė laikoma sugadinta, jei pagal prekių pardavimo sutartį neatitinka jos kiekis, kokybė ir savybės arba jei prekės negalima pritaikyti nurodytu tikslu.

Ėmėmės visų įmanomų techninių priemonių siekdami užtikrinti kuo realistiškesnį prekių spalvų atvaizdavimą. Tačiau, pripažįstame, kad galimi neatitikimai tarp šioje el. parduotuvėje pateiktų spalvų ir tikrų prekių spalvų.

Jokia šių taisyklių ir sąlygų nuostata negali riboti jūsų, kaip vartotojo, teisių.

Jei pristatyta sugadinta prekė, privalote tai pažymėti prekių atsiėmimo vietoje arba siuntą pristatančio kurjerio dokumente (ar el. skaitytuve) ir nedelsdami pranešti mums. Jūs turėsite teisę reikalauti nemokamai sutaisyti prekę arba ją pakeisti, jei tai mums nesukels neproporcingų sąnaudų. Jei sugadintos prekės pataisyti negalima, turite teisę reikalauti nemokamai pakeisti prekę. Mes visada privalome pakeisti sugadintą prekę arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus, įvertinę prekės kokybę, jeigu apie tai buvo tinkmai pranešta, nebent tai sukeltų neproporcingai dideles sąnaudas jums.

Jei mes nevykdome savo sutartinių įsipareigojimų, esame atsakingi už bet kokią jūsų patirtą žalą arba nuostolius, numatomai kilsiančius dėl mūsų sutarties nevykdymo arba aplaidumo. Žala arba nuostoliai yra laikomi numatomais, jei tai yra akivaizdi mūsų sutarties nevykdymo pasekmė arba pagrįstai jūsų arba mūsų numatyti sudarant šią sutartį.

Atsisakymo ir (arba) atšaukimo teisė | UŽSAKYMO ATŠAUKIMAS

Turite teisę, nenurodydami jokios priežasties, atsisakyti sutarties per keturiolika (14) dienų.

Atsisakymo teisė galioja keturiolika (14) dienų nuo tos dienos, kai jūs ar kita jūsų nurodyta trečioji šalis (ne kurjeris) fiziškai gaunate prekes arba – jei pardavimų sutartis apima kelias prekes, kurias pristatome atskirai – keturiolika (14) dienų nuo tos dienos, kai jūs ar kita jūsų nurodyta trečioji šalis (ne kurjeris) fiziškai gauna paskutinę prekę.

Norėdami pasinaudoti atsisakymo teise, privalote mus informuoti (žr. toliau pateiktą kontaktinę informaciją) apie savo sprendimą atsisakyti šios sutarties pateikdami nedviprasmišką pareiškimą (pvz., laišku, atsiųstu įprastu paštu ar el. paštu).

Kad galėtume identifikuoti jūsų užsakymą, pasinaudodami teise atsisakyti sutarties, pateikite savo vardą ir pavardę bei kontaktinę informaciją (adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą), užsakymo numerį ir informaciją apie prekes, dėl kurių norite pasinaudoti pardavimo sutarties atsisakymo teise.

Kad būtų laikomasi atsisakymo termino, pakanka, jog jūs nusiųstumėte pranešimą apie tai, kad pasinaudojate savo teise atsisakyti šios sutarties prieš pasibaigiant atsisakymo laikotarpiui.

Atsisakymo ir (arba) atšaukimo pasekmės | PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jums atšaukus šią sutartį, grąžinsime visas sumokėtas sumas, įskaitant pristatymo mokestį. Grąžinsime sumokėtą sumą nepagrįstai nedelsdami ir ne vėliau nei per:

  1. keturiolika (14) dienų nuo tos dienos, kai atgausime jums pristatytas prekes, arba
  2. (anksčiau nei per) keturiolika (14) dienų nuo tos dienos, kai sulauksime jūsų įrodymo, jog grąžinote prekes, arba
  3. jei prekės nebuvo pristatytos, per keturiolika (14) dienų nuo tos dienos, kai buvome informuoti apie jūsų sprendimą atsisakyti šios sutarties.

Sumokėtos sumos grąžinimas bus vykdomas tuo pačiu būdu, kokiu jūs įvykdėte pradinį mokėjimą, nebent aiškiai buvo susitarta kitaip. Bet kokiu atveju, jūs neturėsite mokėti jokių su grąžinimu susijusių mokesčių.

Prekes turite išsiųsti arba pristatyti jas mūsų nurodytu adresu, prieš tai suderinę su klientų aptarnavimo skyriumi.

Sąlyga laikoma įvykdyta, jei išsiunčiate prekes nepasibaigus keturiolikos (14) dienų terminui.

Jums reikės padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Jūs atsakote tik už prekių vertę, sumažėjusią dėl veiksmų, nebūtinų tam, kad galėtumėte nustatyti, koks prekės pobūdis, savybės ir kaip ji veikia.

Sumažėjusios mūsų prekių vertės nustatymas

Norėdami nustatyti prekių pobūdį, savybes ir jų veikimą, turite su prekėmis elgtis ir jas apžiūrėti (i) rūpestingai ir (ii) tokiu pačiu būdu, kaip įprastai būtų leidžiama parduotuvėje. Jei su prekėmis elgiamasi arba jos apžiūrimos nesilaikant šių nurodymų, galimas prekės vertės sumažėjimas, kurį turėsime teisę atskaičiuoti iš jums grąžinamos sumos. Sumažėjusios prekės vertės nustatymas atliekamas atsižvelgiant į kiekvieną atvejį individualiai. Norėdami apžiūrėti prekių audinius ir spalvas, galite atsargiai atidaryti dėžę su sąlyga, kad atidarydami nepažeisite dėžės. Jei pakuotė bus pažeista, galite tikėtis, kad prekių vertė bus sumažėjusi. Montuojant prekę taip pat gali sumažėti jos vertė. Primename, kad kol prekė yra jūsų žinioje ir iki jų grąžinimo mums, esate atsakingi už prekes ir jums bus taikoma atsakomybė už bet kokią prekėms padarytą žalą.

Taikomi teisės aktai ir jurisdikcija

Šioje elektroninėje parduotuvėje sudarytoms sutartims taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai ir Lietuvos Respublikos teismams suteikiama išskirtinė jurisdikcija sprendžiant ginčus, kilusius dėl per šią elektroninę parduotuvę sudarytų sutarčių.